SQCAEM100JATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCAEM100JATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCAEM100JATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10PF 150V 0505
Podatkovni listi: SQCAEM100JATME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SQCAEM100JATME
Številka dela SQCAEM100JATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10PF 150V 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5816 pcs Podatkovni list SQCAEM100JATME.pdf
Napetost - ocenjena 150V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.022" (0.57mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR natančen opis 10pF ±5% 150V Ceramic Capacitor M 0505 (1313 Metric)
Zmogljivost 10pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency