SQCAEM3R0BAJME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCAEM3R0BAJME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCAEM3R0BAJME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 3PF 150V 0605
Podatkovni listi: SQCAEM3R0BAJME.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQCAEM3R0BAJME
Številka dela SQCAEM3R0BAJME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 3PF 150V 0605 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 97102 pcs Podatkovni list SQCAEM3R0BAJME.pdf
Napetost - ocenjena 150V Toleranca 3pF
Debelina (maks.) M Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija SQ
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency
Ocene - Polarizacija 0605 (1613 Metric)
Druga imena 478-2686-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca SQCAEM3R0BAJME Vodilni stil 0.022" (0.57mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - Razširjen opis 3pF ±0.1pF 150V Ceramic Capacitor M 0605 (1613 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1pF Opis CAP CER 3PF 150V 0605