SQCAEM6R8CATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCAEM6R8CATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCAEM6R8CATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 6.8PF 150V 0505
Podatkovni listi: SQCAEM6R8CATME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SQCAEM6R8CATME
Številka dela SQCAEM6R8CATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 6.8PF 150V 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5506 pcs Podatkovni list SQCAEM6R8CATME.pdf
Napetost - ocenjena 150V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.022" (0.57mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR natančen opis 6.8pF ±0.25pF 150V Ceramic Capacitor M 0505 (1313 Metric)
Zmogljivost 6.8pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency