SQCAVM0R5BATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCAVM0R5BATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCAVM0R5BATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.5PF 250V 0505
Podatkovni listi: SQCAVM0R5BATME.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQCAVM0R5BATME
Številka dela SQCAVM0R5BATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.5PF 250V 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63618 pcs Podatkovni list SQCAVM0R5BATME.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.020" (0.50mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) Druga imena 478-7519-2
SQCAVM0R5BATME/2K
SQCAVM0R5BATME\2K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR natančen opis 0.5pF ±0.1pF 250V Ceramic Capacitor M 0505 (1313 Metric)
Zmogljivost 0.5pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency