SQCB5C104MATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCB5C104MATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCB5C104MATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V 1111
Podatkovni listi: SQCB5C104MATME.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQCB5C104MATME
Številka dela SQCB5C104MATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 50V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81245 pcs Podatkovni list SQCB5C104MATME.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient C
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
natančen opis 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor C 1111 (2828 Metric) Zmogljivost 0.1µF