SQCB7A2R2BATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCB7A2R2BATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCB7A2R2BATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2.2PF 500V 1111
Podatkovni listi: SQCB7A2R2BATME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SQCB7A2R2BATME
Številka dela SQCB7A2R2BATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2.2PF 500V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4890 pcs Podatkovni list SQCB7A2R2BATME.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient A
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 2.2pF ±0.1pF 500V Ceramic Capacitor A 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 2.2pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SQCB7A270GAJME\500
SQCB7A270GAJME\500
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 27PF 500V 1111