SQCB7A3R6BATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCB7A3R6BATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCB7A3R6BATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 3.6PF 500V 1111
Podatkovni listi: SQCB7A3R6BATME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SQCB7A3R6BATME
Številka dela SQCB7A3R6BATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 3.6PF 500V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4393 pcs Podatkovni list SQCB7A3R6BATME.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient A
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 3.6pF ±0.1pF 500V Ceramic Capacitor A 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 3.6pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency