SQCB7M0R4BAJME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCB7M0R4BAJME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCB7M0R4BAJME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.4PF 500V 1111
Podatkovni listi: SQCB7M0R4BAJME.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SQCB7M0R4BAJME
Številka dela SQCB7M0R4BAJME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.4PF 500V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5088 pcs Podatkovni list SQCB7M0R4BAJME.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 0.4pF ±0.1pF 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 0.4pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency