SQCB7M240FATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCB7M240FATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCB7M240FATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 24PF 500V 1111
Podatkovni listi: SQCB7M240FATME.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQCB7M240FATME
Številka dela SQCB7M240FATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 24PF 500V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59200 pcs Podatkovni list SQCB7M240FATME.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) Druga imena SQCB7M240FATME\500
SQCB7M240FATME\500-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 24pF ±1% 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 24pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency