SQCB7M2R0BAJME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCB7M2R0BAJME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCB7M2R0BAJME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2PF 500V 1111
Podatkovni listi: SQCB7M2R0BAJME.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQCB7M2R0BAJME
Številka dela SQCB7M2R0BAJME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2PF 500V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 50656 pcs Podatkovni list SQCB7M2R0BAJME.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) Druga imena 478-2625-1
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 2pF ±0.1pF 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 2pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency