SQCB7M490JA1ME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCB7M490JA1ME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCB7M490JA1ME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 49PF 500V 1111
Podatkovni listi: SQCB7M490JA1ME.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQCB7M490JA1ME
Številka dela SQCB7M490JA1ME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 49PF 500V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84693 pcs Podatkovni list SQCB7M490JA1ME.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca 49pF
Debelina (maks.) M Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija SQ
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency
Ocene - Polarizacija 1111 (2828 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca SQCB7M490JA1ME
Vodilni stil 0.102" (2.59mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss Stopnja napak -
Razširjen opis 49pF ±5% 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 49PF 500V 1111