SQCB7M4R7BAJME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCB7M4R7BAJME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCB7M4R7BAJME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 4.7PF 500V 1111
Podatkovni listi: SQCB7M4R7BAJME.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQCB7M4R7BAJME
Številka dela SQCB7M4R7BAJME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 4.7PF 500V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 60862 pcs Podatkovni list SQCB7M4R7BAJME.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
natančen opis 4.7pF ±0.1pF 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric) Zmogljivost 4.7pF
Aplikacije RF, Microwave, High Frequency
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SQCB7M4R7CA1ME
SQCB7M4R7CA1ME
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 4.7PF 500V 1111
Na zalogi: 82053 pcs
Prenesi: SQCB7M4R7CA1ME.pdf
RFQ
SQCB7M4R3CAJME
SQCB7M4R3CAJME
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 4.3PF 500V 1111
Na zalogi: 4465 pcs
Prenesi: SQCB7M4R3CAJME.pdf
RFQ
SQCB7M4R7BAJME\500
SQCB7M4R7BAJME\500
Opis: CAP CER 4.7PF 500V 1111