SQCB7M620JATME
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCB7M620JATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 62PF 500V 1111
Podatkovni listi: SQCB7M620JATME.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQCB7M620JATME
Številka dela SQCB7M620JATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 62PF 500V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70270 pcs Podatkovni list SQCB7M620JATME.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) Druga imena Q8294758
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 62pF ±5% 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 62pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency