SQCFVA4R7BATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCFVA4R7BATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCFVA4R7BATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 4.7PF 250V 0805
Podatkovni listi: SQCFVA4R7BATME.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQCFVA4R7BATME
Številka dela SQCFVA4R7BATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 4.7PF 250V 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 157800 pcs Podatkovni list SQCFVA4R7BATME.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.045" (1.14mm) Temperaturni koeficient A
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 478-4079-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 4.7pF ±0.1pF 250V Ceramic Capacitor A 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 4.7pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency