SR071A331JAR
AVX CorporationAVX Corporation
SR071A331JAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR071A331JAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: SR071A331JAR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR071A331JAR
Številka dela SR071A331JAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4028 pcs Podatkovni list SR071A331JAR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm)
Lastnosti - natančen opis 330pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 330pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SR071A331KAATR1
SR071A331KAATR1
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
Na zalogi: 5086 pcs
Prenesi: SR071A331KAATR1.pdf
RFQ
SR071A331JARTR2
SR071A331JARTR2
Proizvajalci: AVX Corporation
Na zalogi: 461319 pcs
Prenesi: SR071A331JARTR2.pdf
RFQ
SR071A330GARTR1
SR071A330GARTR1
Opis: CAP CER 33PF 100V NP0 RADIAL
Prenesi: SR071A330GARTR1.pdf
SR071A330JAATR1
SR071A330JAATR1
Opis: CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Prenesi: SR071A330JAATR1.pdf
SR071A331JART
SR071A331JART