SR071C103KAATR2
AVX CorporationAVX Corporation
SR071C103KAATR2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR071C103KAATR2
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR071C103KAATR2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR071C103KAATR2
Številka dela SR071C103KAATR2 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 572870 pcs Podatkovni list SR071C103KAATR2.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm) Lastnosti -
natančen opis 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 10000pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SR071C103JAT
SR071C103JAT
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
Na zalogi: 5782 pcs
Prenesi: SR071C103JAT.pdf
RFQ
SR071C103KAA
SR071C103KAA
Proizvajalci: AVX Corporation