SR071C331KAATR1
AVX CorporationAVX Corporation
SR071C331KAATR1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR071C331KAATR1
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR071C331KAATR1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR071C331KAATR1
Številka dela SR071C331KAATR1 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 330PF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4341 pcs Podatkovni list SR071C331KAATR1.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm)
Lastnosti - natančen opis 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 330pF Aplikacije General Purpose