SR121C102KAAAP2
pregled izdelka
Številka dela: SR121C102KAAAP2
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR121C102KAAAP2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR121C102KAAAP2
Številka dela SR121C102KAAAP2 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5054 pcs Podatkovni list SR121C102KAAAP2.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.150" W (3.81mm x 3.81mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm)
Lastnosti - natančen opis 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 1000pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SR121A681JAR
SR121A681JAR
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 680PF 100V NP0 RADIAL
Na zalogi: 317312 pcs
Prenesi: SR121A681JAR.pdf
RFQ
SR121C102KAA
SR121C102KAA
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL