SR122A2R2CAA
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR122A2R2CAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2.2PF 200V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: SR122A2R2CAA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR122A2R2CAA
Številka dela SR122A2R2CAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2.2PF 200V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5421 pcs Podatkovni list SR122A2R2CAA.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.150" W (3.81mm x 3.81mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm)
Lastnosti - natančen opis 2.2pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 2.2pF Aplikacije General Purpose