SR151A471JARTR1
AVX CorporationAVX Corporation
SR151A471JARTR1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR151A471JARTR1
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: SR151A471JARTR1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
7000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR151A471JARTR1
Številka dela SR151A471JARTR1 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1310568 pcs Podatkovni list SR151A471JARTR1.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 478-11007-2
SR151A471JARTR1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.81mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 470pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 470pF