SR151A4R7CAATR1
AVX CorporationAVX Corporation
SR151A4R7CAATR1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR151A4R7CAATR1
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 4.7PF 100V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: SR151A4R7CAATR1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR151A4R7CAATR1
Številka dela SR151A4R7CAATR1 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 4.7PF 100V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4934 pcs Podatkovni list SR151A4R7CAATR1.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.81mm)
Lastnosti - natančen opis 4.7pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 4.7pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SR151A500JAA
SR151A500JAA
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 50PF 100V NP0 RADIAL
Na zalogi: 4124 pcs
Prenesi: SR151A500JAA.pdf
RFQ
SR151A4R7CAA
SR151A4R7CAA
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 4.7PF 100V C0G/NP0 RAD