SR151A560JAATR-I
AVX CorporationAVX Corporation
SR151A560JAATR-I Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR151A560JAATR-I
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 56PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Podatkovni listi: SR151A560JAATR-I.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR151A560JAATR-I
Številka dela SR151A560JAATR-I Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 56PF 100V C0G/NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5058 pcs Podatkovni list SR151A560JAATR-I.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.81mm)
Lastnosti - natančen opis 56pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 56pF Aplikacije General Purpose