SR151C222KAA
AVX CorporationAVX Corporation
SR151C222KAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR151C222KAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR151C222KAA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR151C222KAA
Številka dela SR151C222KAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 794776 pcs Podatkovni list SR151C222KAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-2458
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.81mm)
Lastnosti - natančen opis 2200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 2200pF Aplikacije General Purpose