SR155A390JAR
AVX CorporationAVX Corporation
SR155A390JAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR155A390JAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 39PF 50V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: SR155A390JAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR155A390JAR
Številka dela SR155A390JAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 39PF 50V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 447064 pcs Podatkovni list SR155A390JAR.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.81mm) Lastnosti -
natančen opis 39pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 39pF