SR155C752JAR
AVX CorporationAVX Corporation
SR155C752JAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR155C752JAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 7500PF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR155C752JAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR155C752JAR
Številka dela SR155C752JAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 7500PF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 422636 pcs Podatkovni list SR155C752JAR.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.81mm) Lastnosti -
natančen opis 7500pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 7500pF