SR201A221GAA
AVX CorporationAVX Corporation
SR201A221GAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR201A221GAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: SR201A221GAA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR201A221GAA
Številka dela SR201A221GAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5090 pcs Podatkovni list SR201A221GAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm)
Lastnosti - natančen opis 220pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 220pF Aplikacije General Purpose