SR201A222JAA
AVX CorporationAVX Corporation
SR201A222JAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR201A222JAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: SR201A222JAA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR201A222JAA
Številka dela SR201A222JAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 710798 pcs Podatkovni list SR201A222JAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-11700
SR201A222JAA-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm)
Lastnosti - natančen opis 2200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 2200pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SR201A222FAA
SR201A222FAA
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 2200PF 100V NP0 RADIAL
Na zalogi: 5514 pcs
Prenesi: SR201A222FAA.pdf
RFQ
SR201A222JARTR2
SR201A222JARTR2
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 RAD
Na zalogi: 650276 pcs
Prenesi: SR201A222JARTR2.pdf
RFQ
SR201A222JAATR2
SR201A222JAATR2
Prenesi: SR201A222JAATR2.pdf
SR201A222JAATR-I
SR201A222JAATR-I
Prenesi: SR201A222JAATR-I.pdf
SR201A221JAR
SR201A221JAR
Opis: CAP CER 220PF 100V NP0 RADIAL
Prenesi: SR201A221JAR.pdf
SR201A222JAATR1
SR201A222JAATR1