SR201A270JAR
AVX CorporationAVX Corporation
SR201A270JAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR201A270JAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 27PF 100V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: SR201A270JAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR201A270JAR
Številka dela SR201A270JAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 27PF 100V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 359017 pcs Podatkovni list SR201A270JAR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm) Lastnosti -
natančen opis 27pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 27pF