SR202C103MAA3245
AVX CorporationAVX Corporation
SR202C103MAA3245 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR202C103MAA3245
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 200V X7R RADIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR202C103MAA3245
Številka dela SR202C103MAA3245 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 200V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 288997 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-7718
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm)
Lastnosti - natančen opis 10000pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose