SR211A331FAR
AVX CorporationAVX Corporation
SR211A331FAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR211A331FAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 100V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: SR211A331FAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR211A331FAR
Številka dela SR211A331FAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 330PF 100V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 107811 pcs Podatkovni list SR211A331FAR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Lastnosti -
natančen opis 330pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 330pF