SR211C152KAR
AVX CorporationAVX Corporation
SR211C152KAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR211C152KAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1500PF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR211C152KAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR211C152KAR
Številka dela SR211C152KAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1500PF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 511918 pcs Podatkovni list SR211C152KAR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-7684
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm)
Lastnosti - natančen opis 1500pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 1500pF Aplikacije General Purpose