SR211C332KAATR1
AVX CorporationAVX Corporation
SR211C332KAATR1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR211C332KAATR1
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 3300PF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR211C332KAATR1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR211C332KAATR1
Številka dela SR211C332KAATR1 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 3300PF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 566083 pcs Podatkovni list SR211C332KAATR1.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Lastnosti -
natančen opis 3300pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 3300pF