SR275C224KAA
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR275C224KAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR275C224KAA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR275C224KAA
Številka dela SR275C224KAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.22UF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 179925 pcs Podatkovni list SR275C224KAA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.150" W (6.60mm x 3.81mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.300" (7.62mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.250" (6.35mm) Lastnosti -
natančen opis 0.22µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 0.22µF