SR291A102FAR
AVX CorporationAVX Corporation
SR291A102FAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR291A102FAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: SR291A102FAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR291A102FAR
Številka dela SR291A102FAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89224 pcs Podatkovni list SR291A102FAR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-7700
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.250" (6.35mm)
Lastnosti - natančen opis 1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 1000pF Aplikacije General Purpose