SR291C222KART
AVX CorporationAVX Corporation
SR291C222KART Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR291C222KART
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR291C222KART.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR291C222KART
Številka dela SR291C222KART Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 539568 pcs Podatkovni list SR291C222KART.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.250" (6.35mm) Lastnosti -
natančen opis 2200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 2200pF