SR307C104KAATR1
AVX CorporationAVX Corporation
SR307C104KAATR1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR307C104KAATR1
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 500V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR307C104KAATR1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR307C104KAATR1
Številka dela SR307C104KAATR1 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 500V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77130 pcs Podatkovni list SR307C104KAATR1.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.360" (9.14mm) Lastnosti -
natančen opis 0.1µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 0.1µF