SR501C105KAA
AVX CorporationAVX Corporation
SR501C105KAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR501C105KAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR501C105KAA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR501C105KAA
Številka dela SR501C105KAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26248 pcs Podatkovni list SR501C105KAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.400" (10.16mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.560" (14.22mm) Lastnosti -
natančen opis 1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 1µF