SR507C474KAR
AVX CorporationAVX Corporation
SR507C474KAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR507C474KAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 500V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR507C474KAR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR507C474KAR
Številka dela SR507C474KAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.47UF 500V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4026 pcs Podatkovni list SR507C474KAR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.400" (10.16mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.560" (14.22mm)
Lastnosti - natančen opis 0.47µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije General Purpose