SR595A390GARTR1
AVX CorporationAVX Corporation
SR595A390GARTR1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR595A390GARTR1
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 39PF 50V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: SR595A390GARTR1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR595A390GARTR1
Številka dela SR595A390GARTR1 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 39PF 50V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158969 pcs Podatkovni list SR595A390GARTR1.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.300" (7.62mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Lastnosti -
natančen opis 39pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 39pF