SR635E225MART
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR635E225MART
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 50V Z5U RADIAL
Podatkovni listi: SR635E225MART.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR635E225MART
Številka dela SR635E225MART Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2.2UF 50V Z5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81125 pcs Podatkovni list SR635E225MART.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura 10°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm) Lastnosti -
natančen opis 2.2µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial Zmogljivost 2.2µF