SR655C105KAATR1
AVX CorporationAVX Corporation
SR655C105KAATR1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR655C105KAATR1
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR655C105KAATR1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR655C105KAATR1
Številka dela SR655C105KAATR1 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 148529 pcs Podatkovni list SR655C105KAATR1.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 478-11044-2
SR655C105KAATR1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 1µF