SV13CC152KAR
AVX CorporationAVX Corporation
SV13CC152KAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SV13CC152KAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1500PF 630V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SV13CC152KAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SV13CC152KAR
Številka dela SV13CC152KAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1500PF 630V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13942 pcs Podatkovni list SV13CC152KAR.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm) Serija SV
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-5397
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.360" (9.14mm)
Lastnosti High Voltage natančen opis 1500pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 1500pF Aplikacije General Purpose