SV15KA101JAR
AVX CorporationAVX Corporation
SV15KA101JAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SV15KA101JAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 100PF 5KV NP0 RADIAL
Podatkovni listi: SV15KA101JAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SV15KA101JAR
Številka dela SV15KA101JAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 100PF 5KV NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15588 pcs Podatkovni list SV15KA101JAR.pdf
Napetost - ocenjena 5000V (5kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm) Serija SV
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-6830
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.402" (10.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.559" (14.20mm)
Lastnosti High Voltage natančen opis 100pF ±5% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 100pF Aplikacije General Purpose