TAAA474K035G
pregled izdelka
Številka dela: TAAA474K035G
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 0.47UF 35V 10% AXIAL
Podatkovni listi: TAAA474K035G.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TAAA474K035G
Številka dela TAAA474K035G Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 0.47UF 35V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4780 pcs Podatkovni list TAAA474K035G.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.142" Dia x 0.283" L (3.60mm x 7.20mm)
Serija TAA Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca A Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Wet Tantalum
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 0.47µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial Zmogljivost 0.47µF