TACL105M016ATA
AVX CorporationAVX Corporation
TACL105M016ATA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TACL105M016ATA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 1UF 16V 20% 0603
Podatkovni listi: TACL105M016ATA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TACL105M016ATA
Številka dela TACL105M016ATA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 1UF 16V 20% 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76208 pcs Podatkovni list TACL105M016ATA.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija TACmicrochip®, TAC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Koda proizvajalca L
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 7.5 Ohm natančen opis 1µF Molded Tantalum Capacitors 16V 0603 (1608 Metric) 7.5 Ohm
Zmogljivost 1µF