TACL335M004H
AVX CorporationAVX Corporation
TACL335M004H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TACL335M004H
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 3.3UF 4V 20% 0603
Podatkovni listi: TACL335M004H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TACL335M004H
Številka dela TACL335M004H Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 3.3UF 4V 20% 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5227 pcs Podatkovni list TACL335M004H.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija TACmicrochip®, TAC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca L Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 7.5 Ohm
natančen opis 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 4V 0603 (1608 Metric) 7.5 Ohm Zmogljivost 3.3µF