TACR156K004R
AVX CorporationAVX Corporation
TACR156K004R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TACR156K004R
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 15UF 4V 10% 0805
Podatkovni listi: TACR156K004R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TACR156K004R
Številka dela TACR156K004R Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 15UF 4V 10% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72981 pcs Podatkovni list TACR156K004R.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.053" W (2.00mm x 1.35mm)
Serija TACmicrochip®, TAC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena TACR156K004RTA
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Koda proizvajalca R Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 Ohm
natančen opis 15µF Molded Tantalum Capacitors 4V 0805 (2012 Metric) 5 Ohm Zmogljivost 15µF