TACR226K006R
AVX CorporationAVX Corporation
TACR226K006R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TACR226K006R
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 22UF 6.3V 10% 0805
Podatkovni listi: TACR226K006R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TACR226K006R
Številka dela TACR226K006R Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 22UF 6.3V 10% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5025 pcs Podatkovni list TACR226K006R.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.053" W (2.00mm x 1.35mm)
Serija TACmicrochip®, TAC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca R Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 Ohm
natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 0805 (2012 Metric) 5 Ohm Zmogljivost 22µF