TAJB105K035H
AVX CorporationAVX Corporation
TAJB105K035H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJB105K035H
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 1UF 10% 35V SMD
Podatkovni listi: TAJB105K035H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TAJB105K035H
Številka dela TAJB105K035H Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 1UF 10% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4528 pcs Podatkovni list TAJB105K035H.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1411 (3528 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca B Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 6.5 Ohm
natančen opis 1µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 6.5 Ohm Zmogljivost 1µF