TAJB225K020K
AVX CorporationAVX Corporation
TAJB225K020K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJB225K020K
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 2.2UF 10% 20V SMD
Podatkovni listi: TAJB225K020K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TAJB225K020K
Številka dela TAJB225K020K Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 2.2UF 10% 20V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4934 pcs Podatkovni list TAJB225K020K.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1411 (3528 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca B Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.5 Ohm
natančen opis 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm Zmogljivost 2.2µF